$258,930
- Land
- 73.98 Acres
- $3,500 per Acre
0 None Unit 25568295IC, Imperial, CA 92251
0 None Unit 25568295IC, Imperial, CA 92251$258,930
0 None Unit 25568295IC, Imperial, CA 92251
0 None Unit 25568295IC, Imperial, CA 92251$360,000
0 Sweet Rd Unit 219146347DA, Imperial, CA 92251
0 Sweet Rd Unit 219146347DA, Imperial, CA 92251$399,000
200 W Aten Rd, Imperial, CA 92251
Ray Roben
Roben Real Estate
(442) 255-6355
$199,900
0 Neckel Rd Unit 25600361IC, Imperial, CA 92251
0 Neckel Rd Unit 25600361IC, Imperial, CA 92251$799,020
2640 California 111, Imperial, CA 92251
2640 California 111, Imperial, CA 92251$380,000
601 E 10th St, Imperial, CA 92251
601 E 10th St, Imperial, CA 92251$1,100,000
329 W Aten Rd, Imperial, CA 92251
329 W Aten Rd, Imperial, CA 92251$2,688,000
125 Wienert Rd, Imperial, CA 92251
125 Wienert Rd, Imperial, CA 92251$269,000
602 S N St, Imperial, CA 92251
602 S N St, Imperial, CA 92251$1,850,000
385 W Aten Rd, Imperial, CA 92251
385 W Aten Rd, Imperial, CA 92251$1,285,000
0 Payne Rd, Imperial, CA 92251
0 Payne Rd, Imperial, CA 92251$3,500,000
2575 Clark Rd, Imperial, CA 92251
2575 Clark Rd, Imperial, CA 92251$650,000
498 W Wall Rd, Imperial, CA 92251
498 W Wall Rd, Imperial, CA 92251$350,000
2549 Dogwood Rd, Imperial, CA 92251
John Zhang
$180,000
1638 Painted Gorge Rd, Imperial, CA 92251
1638 Painted Gorge Rd, Imperial, CA 92251$2,900,000
194 E Harris Rd, Imperial, CA 92251
194 E Harris Rd, Imperial, CA 92251$1,950,000
0 N Imperial Ave, Imperial, CA 92251
0 N Imperial Ave, Imperial, CA 92251$40,000