$35,000
- Land
- 1.29 Acres
- $27,132 per Acre
2016 Wilson Ave, Salton City, CA 92274
2016 Wilson Ave, Salton City, CA 92274$35,000
2016 Wilson Ave, Salton City, CA 92274
2016 Wilson Ave, Salton City, CA 92274$358,000 Pre-Foreclosure
78721 Hampshire Ave, Palm Desert, CA 92211
Stephen Powell
Epique Realty
(442) 453-1628
$389,000
39300 One Horse Way, Palm Desert, CA 92260
Kelly Schmit
Fredericks Realty
(442) 261-5411
$390,000
65941 Acoma Ave, Desert Hot Springs, CA 92240
Sharon Smith
Berkshire Hathaway Homeservices California Realty
(442) 200-2602
$87,000
02 Ramon Rd, Thousand Palms, CA 92276
02 Ramon Rd, Thousand Palms, CA 92276$33,000
0 0 Unit DW25075066, Desert Hot Springs, CA 92240
0 0 Unit DW25075066, Desert Hot Springs, CA 92240$359,900
2318 Cooper Ave, Salton City, CA 92275
Charles Barenbrugge
Charles Estates
(442) 435-1294
$879,000
38661 Desert Mirage Dr, Palm Desert, CA 92260
Dan Mahoney
Fathom Realty Group Inc.
(442) 453-1373
$119,900
18025 Langlois Rd Unit 115, Desert Hot Springs, CA 92241
Robert Paez
PAEZ REALTY COMPANY
(442) 302-3193
$45,000
69525 Dillon Rd Unit 68, Desert Hot Springs, CA 92241
69525 Dillon Rd Unit 68, Desert Hot Springs, CA 92241$649,999
80940 Shenandoah Ave, Indio, CA 92201
RANA ALHILO
Anomaly Real Estate
(442) 465-2847
$17,000
1561 Desert Air Ave, Salton City, CA 92274
1561 Desert Air Ave, Salton City, CA 92274$550,000
238 Robert J Porter Dr, El Centro, CA 92243
Jitendra Goyal
Exit Imperial Realty
(442) 379-1192
$595,000
55393 Tanglewood, La Quinta, CA 92253
Anthony Maio
Bennion Deville Homes