$299,900
- Land
- 8.8 Acres
- $34,080 per Acre
2190 Two Mile Ln, New Albany, IN 47150
2190 Two Mile Ln, New Albany, IN 47150$299,900
2190 Two Mile Ln, New Albany, IN 47150
2190 Two Mile Ln, New Albany, IN 47150$175,000
0 Pottersville Rd Unit MBR22046692, Spencer, IN 47460
0 Pottersville Rd Unit MBR22046692, Spencer, IN 47460$70,000
0 E State Road 64, Huntingburg, IN 47542
0 E State Road 64, Huntingburg, IN 47542$1
58399 County Road 23, Goshen, IN 46528
Glenda Laughlin Bright Star Real Estate Services LLC
$185,000
0 Highway 64 NE, Georgetown, IN 47122
0 Highway 64 NE, Georgetown, IN 47122$159,000
1120 N 100 E, Princeton, IN 47670
Tim Mason RE/MAX REVOLUTION
$65,000
3511 Queen's Way, Jackson Township, IN 47274
3511 Queen's Way, Jackson Township, IN 47274$239,900
3404 W County Road 800 S, Greensburg, IN 47240
Donna Tewmey RE/MAX Tower
$302,362
0 County Road 400 S, Winslow, IN 47598
0 County Road 400 S, Winslow, IN 47598$649,500
6544 Byers Rd, Gentryville, IN 47537
Tim Mason RE/MAX REVOLUTION
$109,500
2065 Amy Ln, Lafayette, IN 47909
2065 Amy Ln, Lafayette, IN 47909$245,000
7174 N 725 W, Winamac, IN 46996
Shianne Zellers Horizon Real Estate
$235,000
2562 S County Road 60 SW, Greensburg, IN 47240
Deanna Hill Plum Tree Realty
$350,000
6256 Scottsville Rd, Floyds Knobs, IN 47119
Payton Ward Ward Realty Services
$269,000
2085 E Eden Rd, Greenfield, IN 46140
RJ LaChance Tyler Knows Real Estate LLC
$122,000
2039 S Austin Ct, Martinsville, IN 46151
2039 S Austin Ct, Martinsville, IN 46151$116,900
4835 Sheldon Rd, Smith Township, IN 46723
4835 Sheldon Rd, Smith Township, IN 46723$279,900
5702 Harmony Woods Dr Unit 1021, Memphis, IN 47143
Jesse Niehaus Schuler Bauer Real Estate Services ERA Powered (N
$164,000
#2 Bellsville Pike, Columbus, IN 47201
#2 Bellsville Pike, Columbus, IN 47201$129,900
Vacant Land N 150 W, Lake Village, IN 46349
Vacant Land N 150 W, Lake Village, IN 46349$1
10540 N US 421, Madison, IN 47250
Vince Hopper Beckort Auctions, LLC
$85,000
5107 E County Road 350 N, Danville, IN 46122
5107 E County Road 350 N, Danville, IN 46122$54,900
4745 Upper Patton Park Rd, Martinsville, IN 46151
Daniel Witte Witte Realty Group LLC
$289,000
1951 E 250 S, Hillsboro, IN 47949
Chastin McTagertt Legacy Land & Homes of Indiana
$11,570,000
10221 Indiana 1, Ossian, IN 46777
David Barlag CENTURY 21 Bradley Realty, Inc
$150,000
Lot 17 Bluegrass, Chandler, IN 47610
Lot 17 Bluegrass, Chandler, IN 47610$220,000
14512 Dawkins Rd, New Haven, IN 46774
Michael McKinney Mike Thomas Assoc., Inc
$380,000
23260 Brick Rd, South Bend, IN 46628
Andrew Kern Weichert Rltrs-J.Dunfee&Assoc.
$89,900
10758 Kola Crossover Unit 23, Fort Wayne, IN 46814
10758 Kola Crossover Unit 23, Fort Wayne, IN 46814$164,900
4530 Slim Bottoms Rd, Mount Vernon, IN 47620