$196,000 Sold Aug 14, 2025
404 W Salem Ave, Indianola, IA 50125
- 4 Beds
- 1.5 Baths
- 1,652 Sq Ft
- Built 1912
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $119/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $199,561
Last Listing Agent Dan Rozga RE/MAX Concepts
404 W Salem Ave, Indianola, IA 50125