$1,142,190
- Land
- 126.91 Acres
- $9,000 per Acre
287 E Highway St, Iowa Park, TX 76367
287 E Highway St, Iowa Park, TX 76367$1,142,190
287 E Highway St, Iowa Park, TX 76367
287 E Highway St, Iowa Park, TX 76367$122,549
12942 Mcfall Rd, Iowa Park, TX 76367
Chet Polniazek 1st Texas Realty Services
$320,000
0 Coleman Park Rd Unit 183117, Iowa Park, TX 76367
0 Coleman Park Rd Unit 183117, Iowa Park, TX 76367$189,900
612 W Rebecca Ave, Iowa Park, TX 76367
Brittany Ratliff MURRAY AND CO.
$129,900
606 E Washington Ave, Iowa Park, TX 76367
Brittany Ratliff MURRAY AND CO.
$325,000
1318 Bell Rd S, Iowa Park, TX 76367
1318 Bell Rd S, Iowa Park, TX 76367Showing Results 41 - 46, Page 2 of 2