$47,700
111 Railroad St, Dwale, KY 41621
- 1 Bed
- 1 Bath
- 504 Sq Ft
- Built 1993
Last Sold Summary
- 5% Below List Price
- $95/SF
- 14 Days On Market
Last Listing Agent Karen Stone Century 21 American Way Realty
111 Railroad St, Dwale, KY 41621$47,700
111 Railroad St, Dwale, KY 41621
Last Sold Summary
111 Railroad St, Dwale, KY 41621$130,000
613 Store Hollow, Betsy Layne, KY 41605
Last Sold Summary
Current Estimated Value $125,662
Last Listing Agent Patrina Compton Valley Agency, Inc.
613 Store Hollow, Betsy Layne, KY 41605$385,000
10 Windy Brook Ln, Banner, KY 41603
Last Sold Summary
Current Estimated Value $430,920
Last Listing Agent Ronda Taylor 5.23 Real Estate
10 Windy Brook Ln, Banner, KY 41603$327,500
68 James Dr, Pikeville, KY 41501
Last Sold Summary
Current Estimated Value $354,093
Last Listing Agent Madisyn May Re/Max Legacy Group
68 James Dr, Pikeville, KY 41501$50,000
00, Allen, KY 41601
Last Sold Summary
Last Listing Agent Ellen Harris Century 21 American Way Realty
00, Allen, KY 41601$105,000
109 Store Hollow, Betsy Layne, KY 41605
Last Sold Summary
Current Estimated Value $115,176
Last Listing Agent Calvin Lawson Re/Max Freedom
109 Store Hollow, Betsy Layne, KY 41605$169,000
638 Haus Branch, Banner, KY 41603
Last Sold Summary
Current Estimated Value $165,593
638 Haus Branch, Banner, KY 41603$49,900
27 N Cross St, Allen City, KY 41601
Last Sold Summary
27 N Cross St, Allen City, KY 41601$132,500
56 Old Harold Rd, Harold, KY 41635