$19,900
- Land
- 1.39 Acres
- $14,317 per Acre
624 Old Spanish Trail, Gautier, MS 39553
624 Old Spanish Trail, Gautier, MS 39553$19,900
624 Old Spanish Trail, Gautier, MS 39553
624 Old Spanish Trail, Gautier, MS 39553$3,000
0 Dye Ave, Moss Point, MS 39563
0 Dye Ave, Moss Point, MS 39563$85,000
9413 Seacliff Blvd, Ocean Springs, MS 39564
9413 Seacliff Blvd, Ocean Springs, MS 39564$160,000
0 Shiprock St, Helena, MS 39562
0 Shiprock St, Helena, MS 39562$319,000
5701 Belle Fontaine Dr, Ocean Springs, MS 39564
5701 Belle Fontaine Dr, Ocean Springs, MS 39564$750,000
15000 Hummingbird Ln, Ocean Springs, MS 39564
15000 Hummingbird Ln, Ocean Springs, MS 39564$12,000
0 Dorothy St Unit 4127874, Ocean Springs, MS 39564
0 Dorothy St Unit 4127874, Ocean Springs, MS 39564$39,500
0 Crescent Shore Dr, Biloxi, MS 39532
0 Crescent Shore Dr, Biloxi, MS 39532$165,000
0 Hanover Dr, Ocean Springs, MS 39564
0 Hanover Dr, Ocean Springs, MS 39564$139,500
19506 Highway 63, Moss Point, MS 39562
19506 Highway 63, Moss Point, MS 39562$269,900
7721 Ridge Gate Rd, Ocean Springs, MS 39564
Rachel Espinoza Coldwell Banker Alfonso Realty-OS-B/O
$249,000
9504 Kimberly Cir, Moss Point, MS 39562
Audra Schwartz Coldwell Banker Smith Home Rltrs-Gautier
$24,900
6205 Beach Bayou Ave, Biloxi, MS 39532
6205 Beach Bayou Ave, Biloxi, MS 39532$1,550,000
419 Martin Ave, Ocean Springs, MS 39564
Tracey Ross Rain Residential
$1,175,000
100 S Beach Dr, Ocean Springs, MS 39564
Jennifer Gill Blackstone Realty, LLC
$399,000
7237 Barley Dr, Ocean Springs, MS 39564
Heather Tumlinson RE/MAX Real Estate Partners