$259,485 Sold Apr 16, 2026
1681 Garden Grove Ct, Jacksonville, FL 32211
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,717 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $151/SF
- 34 Days On Market
Current Estimated Value $255,882
Lennar Mill Creek - North Townhomes
1681 Garden Grove Ct, Jacksonville, FL 32211