$235,000
- Land
- 1.12 Acres
- $209,821 per Acre
0 Clearwater Ln Unit 2115449, Jacksonville, FL 32223
0 Clearwater Ln Unit 2115449, Jacksonville, FL 32223$235,000
0 Clearwater Ln Unit 2115449, Jacksonville, FL 32223
0 Clearwater Ln Unit 2115449, Jacksonville, FL 32223$289,990
8302 Cassie Rd, Jacksonville, FL 32221
Mary Spears
FLORIDA HOMES REALTY & MTG LLC
(904) 375-7489
$236,000
10986 Traci Lynn Dr, Jacksonville, FL 32218
KARIMAH BAPTISTE
FLORIDA HOMES REALTY & MTG LLC
(904) 736-6469
$325,500
Evergreen Plan, Jacksonville, FL 32222
6315 Weston Woods Dr Unit 36446467, Jacksonville, FL 32222$349,900
11419 Bocephus Ln, Jacksonville, FL 32219
Helen Kizer
BETTER HOMES & GARDENS REAL ESTATE LIFESTYLES REALTY
(904) 936-1598
$185,000
3142 3rd Street Cir S, Jacksonville, FL 32254
HANNAH RUKAB
NETWORTH REALTY OF JACKSONVILLE, LLC
(904) 906-9844
$160,000
1357 W 11th St, Jacksonville, FL 32209
DWAYNE LARKINS
George Barnes Realty Sales
(904) 574-5287
$502,500
Clairmont Plan, Jacksonville, FL 32226
3917 Starratt Rd Unit 36480133, Jacksonville, FL 32226$239,499
5833 Norde Dr E, Jacksonville, FL 32244
Kurt Bogart
ENDLESS SUMMER REALTY
(904) 659-9253
$3,100,000
9136 Heckscher Dr, Jacksonville, FL 32226
Donna O'Steen
WATSON REALTY CORP
(904) 848-9543
$171,000
3315 Broadway Ave, Jacksonville, FL 32254
HANNAH RUKAB
NETWORTH REALTY OF JACKSONVILLE, LLC
(904) 720-8688
$430,000
5448 Diaz Place, Jacksonville, FL 32210
Ted Miller
MILLER & COMPANY REAL ESTATE
(904) 867-9623
$200,000
9606 Gibson Ave, Jacksonville, FL 32208
9606 Gibson Ave, Jacksonville, FL 32208$230,000