$50,000
- Land
- 13.13 Acres
- $3,808 per Acre
0 Pawnee Ln Unit 1304574, Jamestown, TN 38556
0 Pawnee Ln Unit 1304574, Jamestown, TN 38556$50,000
0 Pawnee Ln Unit 1304574, Jamestown, TN 38556
0 Pawnee Ln Unit 1304574, Jamestown, TN 38556$165,000
170 Saddle Dr, Jamestown, TN 38556
170 Saddle Dr, Jamestown, TN 38556$145,000
1100 N York Hwy, Jamestown, TN 38556
Patrick Flowers Bestway Realty
$235,900
1090 Old Sunbright Rd, Jamestown, TN 38556
1090 Old Sunbright Rd, Jamestown, TN 38556$109,900
0 Choctaw Unit 1334766, Jamestown, TN 38556
0 Choctaw Unit 1334766, Jamestown, TN 38556$39,900
0 Panther Branch Rd Unit 1312723, Jamestown, TN 38556
0 Panther Branch Rd Unit 1312723, Jamestown, TN 38556$625,000
150 AC Prong of Clear, Jamestown, TN 38556
150 AC Prong of Clear, Jamestown, TN 38556$540,000
790 Spruce Creek Dr, Jamestown, TN 38556
Cindy Stedman Allardt Real Estate Association LLC
$310,000
875 S Fork Dr, Jamestown, TN 38556
Kathy Brown Wallace
$94,000
0 Tomahawk Unit 73, Jamestown, TN 38556
0 Tomahawk Unit 73, Jamestown, TN 38556$39,990
0 Cheynne Dr Unit 1325451, Jamestown, TN 38556
0 Cheynne Dr Unit 1325451, Jamestown, TN 38556$49,900
0 Cheyenne Dr Unit RTC3066556, Jamestown, TN 38556
0 Cheyenne Dr Unit RTC3066556, Jamestown, TN 38556$118,733
Lot 4 Shotgun Annie Rd, Jamestown, TN 38556
Lot 4 Shotgun Annie Rd, Jamestown, TN 38556$2,882,045
347 Charit Trail, Jamestown, TN 38556
$110,000
0 Eagle Unit 18, Jamestown, TN 38556
0 Eagle Unit 18, Jamestown, TN 38556$120,000
0 Lot 13 Stirrup Ln, Jamestown, TN 38556
0 Lot 13 Stirrup Ln, Jamestown, TN 38556$28,500