$159,900
- Land
- 4.9 Acres
- $32,633 per Acre
4.90 Ac Rockview Rd, Jamestown, TN 38556
4.90 Ac Rockview Rd, Jamestown, TN 38556$159,900
4.90 Ac Rockview Rd, Jamestown, TN 38556
4.90 Ac Rockview Rd, Jamestown, TN 38556$179,900
554 Mary Cromwell Rd, Jamestown, TN 38556
Lisa Garrett
MITCHELL REAL ESTATE, LLC
(931) 350-6821
$169,900
1258 Hensley Rd, Jamestown, TN 38556
Lisa Garrett
Mitchell Real Estate & Auction
(931) 575-6872
$102,500
4 John Henry Smith Rd, Jamestown, TN 38556
Todd Stephens
Crye-Leike Brown Executive Realty
(931) 295-0415
$160,000
4169 Gatewood Ford Rd, Jamestown, TN 38556
4169 Gatewood Ford Rd, Jamestown, TN 38556$199,900
Unlisted Address
Todd Stephens
Crye-Leike Brown Executive Realty
(931) 575-5442
$189,800
1089 Bicknell Rd, Clarkrange, TN 38553
Lisa Garrett
MITCHELL REAL ESTATE, LLC
(931) 329-5558
$159,900
490 Rockview Rd, Jamestown, TN 38556
490 Rockview Rd, Jamestown, TN 38556$139,900
14.53 Ac Pickett Park Hwy, Jamestown, TN 38556
14.53 Ac Pickett Park Hwy, Jamestown, TN 38556$169,900
116 Joe Voiles Rd, Jamestown, TN 38556
Lisa Garrett
Mitchell Real Estate & Auction LLC
(931) 277-6218
$113,750
5 John Henry Smith Rd, Jamestown, TN 38556
Todd Stephens
Crye-Leike Brown Executive Realty
(931) 281-8368
$102,500
2 John Henry Smith Rd, Jamestown, TN 38556
Todd Stephens
Crye-Leike Brown Executive Realty
(931) 343-4477
$115,000
1022 Spring Hill Cir, Jamestown, TN 38556
Lisa Garrett
Mitchell Real Estate & Auction Co.
(931) 441-0679
$189,900
318 Sadie St, Jamestown, TN 38556
Lisa Garrett
MITCHELL REAL ESTATE, LLC