$349,000
693 Winthrop Rd, Williamsburg, VA 23185
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,045 Sq Ft
- Built 1960
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $334/SF
- 36 Days On Market
Current Estimated Value $343,998
Last Listing Agent Charlotte Jones CHJ Realty
693 Winthrop Rd, Williamsburg, VA 23185