$118,000
- Land
- 4 Acres
- $29,500 per Acre
TBD Cooks Mill Rd, New Kent, VA 23089
TBD Cooks Mill Rd, New Kent, VA 23089$118,000
TBD Cooks Mill Rd, New Kent, VA 23089
TBD Cooks Mill Rd, New Kent, VA 23089$145,000
00 N Waterside Dr, Lanexa, VA 23089
00 N Waterside Dr, Lanexa, VA 23089$118,000
3.1+AC Cooks Mill Rd, Lanexa, VA 23089
3.1+AC Cooks Mill Rd, Lanexa, VA 23089$118,000
NEAR Cooks Mill Rd, New Kent, VA 23089
NEAR Cooks Mill Rd, New Kent, VA 23089$549,000
7609 Beechwood Dr, Lanexa, VA 23089
Greg Garrett
Garrett Realty Partners
(804) 602-7469
$1,276,630
00 Turners Landing Rd, Lanexa, VA 23089
Mike Chenault Hometown Realty
$865,025
15327 Buck Calhoun Blvd, Lanexa, VA 23089
Brittany Shields Hometown Realty
$889,570
2474 Old Telegraph Ct, Providence Forge, VA 23140
Brittany Shields Hometown Realty
$899,900
2470 Old Telegraph Ct, Providence Forge, VA 23140
Beverly Lilly Hometown Realty Services Inc
$799,900
The Madison Plan at Hula Farm, Providence Forge, VA 23140
$674,900
The Becky Plan at Hula Farm, Providence Forge, VA 23140
$644,900
The Charlotte Plan at Hula Farm, Providence Forge, VA 23140
$699,000
0 Colony Unit 2601260, New Kent, VA 23089
Heather Hayes Bashlor Howard Hanna William E. Wood
$825,000
276 Colony Trail, Lanexa, VA 23089
Heather Hayes Bashlor Howard Hanna William E Wood
$869,950
14401 Doctors Creek Rd Unit C, Lanexa, VA 23089
Sam Smith Towne & Country Real Estate
$629,900
The Allison Plan at Hula Farm, Providence Forge, VA 23140
$689,900
The Wilton Plan at Hula Farm, Providence Forge, VA 23140
$699,900
The Kings Landing Plan at Hula Farm, Providence Forge, VA 23140
$824,900
The Elliott Plan at Hula Farm, Providence Forge, VA 23140
$624,900
The Pennington Plan at Hula Farm, Providence Forge, VA 23140
$696,900
The Creekwood Plan at Hula Farm, Providence Forge, VA 23140
$550,000
00 Turners Landing Rd, Lanexa, VA 23089
00 Turners Landing Rd, Lanexa, VA 23089$380,000
7641 Beechwood Dr, Lanexa, VA 23089
Maggie Gui Liz Moore & Associates LLC
$474,900
3300 Vaidens Ct, Lanexa, VA 23089
Heather Baldwin Seay Real Estate
$90,000
29 A Arminta Ln, Lanexa, VA 23089
29 A Arminta Ln, Lanexa, VA 23089$70,000
0 2 Rivers Trail, New Kent, VA 23089
0 2 Rivers Trail, New Kent, VA 23089$89,000
2.7 AC Colony Trail, New Kent, VA 23089
2.7 AC Colony Trail, New Kent, VA 23089$90,000
29A Arminta Ln, New Kent, VA 23089
29A Arminta Ln, New Kent, VA 23089$300,000
2142 Landing Rd, Providence Forge, VA 23140
Winfred Isgett Isgett Auction Marketing
$115,000
TBD #2 Clarke Rd, Lanexa, VA 23089
TBD #2 Clarke Rd, Lanexa, VA 23089$375,000
1811 S Waterside Dr, Lanexa, VA 23089
Joanne Panek Allegiance Real Estate
$450,000
517 W Riverside Dr, Lanexa, VA 23089
Sarah Reynolds Keller Williams Realty
$388,500
7237 Canal St, Lanexa, VA 23089
Jay Colley Howard Hanna William E. Wood
$110,000
TBD Clarke Rd, Lanexa, VA 23089
TBD Clarke Rd, Lanexa, VA 23089$475,000
7264 Osprey Dr, Lanexa, VA 23089
Nancy Manzlak Howard Hanna William E. Wood
$369,450
2359 N Waterside Dr, Lanexa, VA 23089
Steve Warriner Metro Realty Services Inc
$999,500
8401 Hicks Island Rd, Lanexa, VA 23089
Lori Bradley Fathom Realty Virginia
$75,000
TBD S Waterside Dr, Lanexa, VA 23089
TBD S Waterside Dr, Lanexa, VA 23089$575,000
14490 Doctors Creek Rd, Lanexa, VA 23089
Jesse Meadows The Steele Group Sotheby's Int
$590,000
1025 Riverside Dr, Lanexa, VA 23089
Leigh Ann Fisher Liz Moore & Associates LLC
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2