$84,900
- Land
- 3.5 Acres
- $24,257 per Acre
5127+Lot 3 W Interstate Block Rd, Brooksburg, IN 47250
5127+Lot 3 W Interstate Block Rd, Brooksburg, IN 47250$84,900
5127+Lot 3 W Interstate Block Rd, Brooksburg, IN 47250
5127+ Lot 2 W Interstate Block Rd, Brooksburg, IN 47250
5127+ Lot 2 W Interstate Block Rd, Brooksburg, IN 47250$84,900
5127+ Lot 1 W Interstate Block Rd, Brooksburg, IN 47250
5127+ Lot 1 W Interstate Block Rd, Brooksburg, IN 47250$399,900
1421 Cherokee Ct, Madison, IN 47250
Nancy Sobeck
$539,900
8298 W Chicken Run Rd, Madison, IN 47250
Maleha Motter F.C. Tucker/Scott Lynch Group
$294,900 New Construction
3450 N Michigan Rd, Madison, IN 47250
Tony Bilz F.C. Tucker/Scott Lynch Group
$45,000
801 Gerry Ln, Madison, IN 47250
801 Gerry Ln, Madison, IN 47250$859,900
4466 N Sr 62, Madison, IN 47250
Jackie Armel Greene Coldwell Banker Harrell & Asso
$259,900
2309 Taylor St, Madison, IN 47250
Keith Mahoney Century 21 River Valley
$539,900 New Construction
2873 County Road 375 W, Madison, IN 47250
Lisa Hammock F.C. Tucker/Scott Lynch Group
$209,900
10537 N Reynolds Rd, Dupont, IN 47231
Andrew Phillips Coldwell Banker Harrell & Asso
$494,900
2256 N Brooksburg Manville Rd, Milton Township, IN 47250
2256 N Brooksburg Manville Rd, Milton Township, IN 47250$284,500
303 Golf Ridge Ln, Madison, IN 47250
Chris Powell Aurum Realty
$264,900
2235 Hargan Dr, Madison, IN 47250
Casey Kovener-Elkins Kovener & Associates Real Esta
$214,900
3774 N Home Ave, Deputy, IN 47230