$385,000
- Land
- 11 Acres
- $35,000 per Acre
Outlot 66 Portland, Waterloo, WI 53594
Outlot 66 Portland, Waterloo, WI 53594$385,000
Outlot 66 Portland, Waterloo, WI 53594
Outlot 66 Portland, Waterloo, WI 53594$499,000
N8240 County Rd E, Watertown, WI 53094
Kimberly Stark
First Weber Inc - Delafield
(920) 289-3571
$119,900
0 Peschel St, Waterloo, WI 53594
0 Peschel St, Waterloo, WI 53594$599,900
W8919 Ripley Rd, Cambridge, WI 53523
Melanie Becker
First Weber Inc
(608) 705-7975
$319,500
N8002 County Road A, Watertown, WI 53094
Bill Minett
The Real Estate Company Lake & Country
(920) 853-2990
$400,000
Outlots 65 Portland, Waterloo, WI 53594
Outlots 65 Portland, Waterloo, WI 53594$425,000
W6649 E Hubbleton Rd, Milford, WI 53094
Joshua Holt
Keller Williams Lake Country
(920) 797-7240
$1,300,000
N2407 & N2413 Kunz Rd, Fort Atkinson, WI 53538
Robin Anderson-Guernsey Stark Company, REALTORS
$1,185,000
N7803 Toppe Rd, Waterloo, WI 53594
Michelle Selk Bunbury & Assoc, REALTORS
$460,000
80 M L Acres Jordan Rd, Waterloo, WI 53594
80 M L Acres Jordan Rd, Waterloo, WI 53594$765,000
W1578 Marsh Rd, Palmyra, WI 53156
Brad Vogel Badgerland Real Estate & Associates, LLC
$734,000
W5090 Navan Rd, Watertown, WI 53094
Thomas Stade Bill Stade Auction & Realty
$999,999
N5302 Crossman Rd, Lake Mills, WI 53551
Sharon Tomlinson Shorewest Realtors, Inc.
$749,900
978 N Dewey Ave, Jefferson, WI 53549
Allison Beirl Shine Realty
$799,900
N8069 Springer Rd, Lake Mills, WI 53551
Adriane Stuebs Shine Realty
$718,000
N2312 County Road J, Fort Atkinson, WI 53538