$1,398,000 Sold Feb 10, 2026
2 Flower Ln, Jericho, NY 11753
- 4 Beds
- 3 Baths
- 1,900 Sq Ft
- Built 1957
Last Sold Summary
- $736/SF
- 22 Days On Market
Current Estimated Value $1,385,205
Last Listing Agent Linda Freedman Douglas Elliman Real Estate
2 Flower Ln, Jericho, NY 11753