$255,000
627 Nelson Rd, Johnson City, NY 13790
- 4 Beds
- 1.5 Baths
- 2,707 Sq Ft
- Built 1974
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $94/SF
- 77 Days On Market
Current Estimated Value $257,174
Last Listing Agent Diane Briggs CENTURY 21 NORTH EAST
627 Nelson Rd, Johnson City, NY 13790