$225,000
- Land
- 2.85 Acres
- $78,947 per Acre
23 Cowan Town Rd, Butler, TN 37640
23 Cowan Town Rd, Butler, TN 37640$225,000
23 Cowan Town Rd, Butler, TN 37640
23 Cowan Town Rd, Butler, TN 37640$69,900
Tr 1 Atwood Point, Butler, TN 37640
Tr 1 Atwood Point, Butler, TN 37640$54,500
304 Honeymoon Lot 69 Hollow, Butler, TN 37640
304 Honeymoon Lot 69 Hollow, Butler, TN 37640$599,900
99/Ac Tbd Nw of Copperhead Hollow Rd, Mountain City, TN 37683
99/Ac Tbd Nw of Copperhead Hollow Rd, Mountain City, TN 37683$199,900
1770 Red Brush Rd, Mountain City, TN 37683
Ann Cornett Ace Realty
$775,000
00 Highway 67 W, Butler, TN 37640
00 Highway 67 W, Butler, TN 37640$40,000
445 Possum Valley Rd, Laurel Bloomery, TN 37680
445 Possum Valley Rd, Laurel Bloomery, TN 37680$155,000
1838 Tennessee 133, Shady Valley, TN 37688
Ann Cornett Ace Realty
$140,000
9438 Roan Creek Rd, Butler, TN 37640
James Bonifacino General Realty of Tennessee
$595,000
268 Moreland Dr, Butler, TN 37640
SALVATORE MALANTONIO Berkshire Hathaway Greg Cox Real Estate
$79,899
54 Summerfield Dr, Butler, TN 37640
54 Summerfield Dr, Butler, TN 37640$149,000
Lot 26 Dry Hill Rd, Butler, TN 37640
Lot 26 Dry Hill Rd, Butler, TN 37640$229,900
1226 Doe Creek Rd, Butler, TN 37640
1226 Doe Creek Rd, Butler, TN 37640$74,900
Lot 52 Summerfield Dr, Butler, TN 37640
Lot 52 Summerfield Dr, Butler, TN 37640$75,000
Lot 21 Lakeridge Dr, Butler, TN 37640
Lot 21 Lakeridge Dr, Butler, TN 37640$199,000
Lot 11 Cowan Town Rd, Butler, TN 37640
Lot 11 Cowan Town Rd, Butler, TN 37640$99,000
19 Michelle Arney Ln, Butler, TN 37640