$180,000
- Land
- 2.41 Acres
- $74,689 per Acre
9009 Prairie Ridge Ct E, Cleburne, TX 76033
9009 Prairie Ridge Ct E, Cleburne, TX 76033$180,000
9009 Prairie Ridge Ct E, Cleburne, TX 76033
9009 Prairie Ridge Ct E, Cleburne, TX 76033$3,500,000
3801 Windmill Rd, Cleburne, TX 76033
3801 Windmill Rd, Cleburne, TX 76033$100,000
8421 County Road 1014, Joshua, TX 76058
8421 County Road 1014, Joshua, TX 76058$190,000
3621 Gary St, Cleburne, TX 76031
Karla Johnson Christie's Lone Star
$550,000
101 Grey Wolf Ct, Godley, TX 76044
Kristin Peacock Arise Capital Real Estate
$325,000
3552 Fm 3136 Lot 6, Coyote Flats, TX 76031
3552 Fm 3136 Lot 6, Coyote Flats, TX 76031$135,000
9934 1st St, Joshua, TX 76058
9934 1st St, Joshua, TX 76058$33,000
6224 Leven Links Ct, Cleburne, TX 76033
6224 Leven Links Ct, Cleburne, TX 76033$624,990
Roosevelt Plan at Eagles Estates - Presidential Series, Mansfield, TX 76063
$380,000
8145 County Road 1010, Joshua, TX 76058
8145 County Road 1010, Joshua, TX 76058$685,000
3007 County Road 805b, Cleburne, TX 76031
Holly Hatchett Worth Clark Realty
$647,000
6317 Vega Rd, Godley, TX 76044
Renee Ratekin Texas Legacy Realty
$90,000
9101 Valley View Ct, Cleburne, TX 76033
9101 Valley View Ct, Cleburne, TX 76033$3,999,000
6885 County Road 518, Burleson, TX 76028
6885 County Road 518, Burleson, TX 76028$799,900
4515 E Renfro St, Alvarado, TX 76009
Joseph Snelus RWMS Properties & Mgmt, LLC
$250,000
Tract 2 County Road 410, Alvarado, TX 76009
Tract 2 County Road 410, Alvarado, TX 76009$474,999
5701 County Road 605b, Burleson, TX 76028