$305,000
- Land
- 11.72 Acres
- $26,028 per Acre
9841 Terry Meadows Ln Unit N, Grandview, TX 76050
9841 Terry Meadows Ln Unit N, Grandview, TX 76050$305,000
9841 Terry Meadows Ln Unit N, Grandview, TX 76050
9841 Terry Meadows Ln Unit N, Grandview, TX 76050$230,000
9705 Nolan Ranch Loop, Godley, TX 76044
Shelley Green TheGreenTeam RE Professionals
$100,000
9918 1st St, Joshua, TX 76058
9918 1st St, Joshua, TX 76058$125,000
8515 Hilltop Dr, Cleburne, TX 76033
8515 Hilltop Dr, Cleburne, TX 76033$320,000
8504 Fm 1902, Burleson, TX 76028
8504 Fm 1902, Burleson, TX 76028$1,495,000
6925 Sky Rd, Joshua, TX 76058
Keely Harris eXp Realty LLC
$9,947,600
3632 Cr-619 Hwy, Venus, TX 76084
3632 Cr-619 Hwy, Venus, TX 76084$280,000
935 County Road 404, Alvarado, TX 76009
935 County Road 404, Alvarado, TX 76009$375,000
1006 Country Club Rd, Cleburne, TX 76033
1006 Country Club Rd, Cleburne, TX 76033$675,000
1319 E Fm 4, Cleburne, TX 76031
Kelsey Gordon RFP Homes LLC
$1,500,000
11601 Fm 2331, Godley, TX 76044
11601 Fm 2331, Godley, TX 76044$2,500,000
2500 County Road 920, Crowley, TX 76036
Samuel Vargas Fathom Realty, LLC
$599,000
5937 County Road 1017, Joshua, TX 76058
Tag Green Tere Green
$168,900
3101 Collins Rd, Burleson, TX 76028
3101 Collins Rd, Burleson, TX 76028$3,616,500
4045 County Road 212, Alvarado, TX 76009
Tully Janszen Texas Ranch Kings Realty
$700,000
4109 Bramblett Rd, Cleburne, TX 76031
Norma Boggs Norma Boggs Realty Group, LLC
$575,080
12655 Farm To Market 4, Godley, TX 76044
12655 Farm To Market 4, Godley, TX 76044$89,900