$265,000
- Land
- 25 Acres
- $10,600 per Acre
7498 Private Road 391, Hawley, TX 79525
7498 Private Road 391, Hawley, TX 79525$265,000
7498 Private Road 391, Hawley, TX 79525
7498 Private Road 391, Hawley, TX 79525$150,000
10902 County Road 414, Merkel, TX 79536
Ashleigh Wright
Modern Day Living Re LLC
(325) 453-0317
$300,000
10099 County Road 452, Merkel, TX 79536
Brandi Smith
RE/MAX Big Country
(325) 420-1691
$695,000
6010 Fm 3326 S, Hawley, TX 79525
Brandi Smith
RE/MAX Big Country
(325) 308-1718
$45,000
FM 2404 Farm Rd Unit 2404, Hawley, TX 79525
FM 2404 Farm Rd Unit 2404, Hawley, TX 79525$558,900
116 Co Rd, Avoca, TX 79503
116 Co Rd, Avoca, TX 79503$750,000
13746 Cr 495, Hawley, TX 79525
13746 Cr 495, Hawley, TX 79525$142,500
8291 County Road 432, Merkel, TX 79536
8291 County Road 432, Merkel, TX 79536$199,900
10 Acres Unit 12222 U.S. 277, Hawley, TX 79525
10 Acres Unit 12222 U.S. 277, Hawley, TX 79525$232,000
13208 County Road 327, Abilene, TX 79601
13208 County Road 327, Abilene, TX 79601$104,200
8190 County Road 358, Anson, TX 79501
8190 County Road 358, Anson, TX 79501$504,200
Tbd Pr Off of Cr 444, Merkel, TX 79536
Tbd Pr Off of Cr 444, Merkel, TX 79536$1,529,500
Tbd Cr 317, Abilene, TX 79601
Tbd Cr 317, Abilene, TX 79601$2,150,000
Tbd Us Hwy 277, Hawley, TX 79525
Tbd Us Hwy 277, Hawley, TX 79525$410,000
11969 Highway 6, Avoca, TX 79503
Texas Sale Texas Ranches For Sale
$232,000
0 County Road 327, Abilene, TX 79601
0 County Road 327, Abilene, TX 79601$520,950
4002 Co Rd 195, Anson, TX 79501
4002 Co Rd 195, Anson, TX 79501$72,500,000