$359,500
- Land
- 10.25 Acres
- $35,073 per Acre
10.25±Ac Jackson Rd, Jonesborough, TN 37659
10.25±Ac Jackson Rd, Jonesborough, TN 37659$359,500
10.25±Ac Jackson Rd, Jonesborough, TN 37659
10.25±Ac Jackson Rd, Jonesborough, TN 37659$2,000,000
136 Triple h Ln, Jonesborough, TN 37659
Michael Garber
CENTURY 21 Legacy
(833) 528-1210
$1,549,000
437 Dean Archer Rd, Jonesborough, TN 37659
Billie Reilly
The Wilson Agency
(844) 354-2023
$325,000
4743 Greenwood Dr, Jonesborough, TN 37659
Heather Price
KW Kingsport
(833) 386-5327
$218,000
955 Leesburg Rd, Jonesborough, TN 37659
955 Leesburg Rd, Jonesborough, TN 37659$45,000
124 Leedy Ln, Jonesborough, TN 37659
124 Leedy Ln, Jonesborough, TN 37659$3,800,000
151 John Hilbert Rd, Jonesborough, TN 37659
BRANDY BIRDWELL
Hometown Realty of Greeneville
(833) 350-7036
$574,900
248 Dean Archer Rd, Jonesborough, TN 37659
Cory Parsons
eXp Realty, LLC
(877) 343-2826
$199,900 New Construction
238 Miller Rd, Jonesborough, TN 37659
Cory Parsons
eXp Realty, LLC
(833) 853-4071
$339,900
0 Glendale Rd Unit 1, Jonesborough, TN 37659
0 Glendale Rd Unit 1, Jonesborough, TN 37659$219,900
0 Hwy 81 Unit 4, Jonesborough, TN 37659
0 Hwy 81 Unit 4, Jonesborough, TN 37659$274,900
0 Glendale Rd Unit 2, Jonesborough, TN 37659
0 Glendale Rd Unit 2, Jonesborough, TN 37659$469,900
0 Glendale Rd Unit 3, Jonesborough, TN 37659
0 Glendale Rd Unit 3, Jonesborough, TN 37659$318,000
000 Horseshoe Bend Rd, Jonesborough, TN 37659
000 Horseshoe Bend Rd, Jonesborough, TN 37659$267,500
Tbd Birds Eye View, Jonesborough, TN 37659