$277,400 Last List Price Sold Feb 04, 2026
202 Roaring Springs Dr, Joshua, TX 76058
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,352 Sq Ft
Last Sold Summary
- $118/SF
- 101 Days On Market
Current Estimated Value $316,068
Last Listing Agent Norma Boggs Norma Boggs Realty Group, LLC
202 Roaring Springs Dr, Joshua, TX 76058