$350,900
- Land
- 31.9 Acres
- $11,000 per Acre
TRACT 9 Farm To Market Road 1332, Jourdanton, TX 78026
TRACT 9 Farm To Market Road 1332, Jourdanton, TX 78026$350,900
TRACT 9 Farm To Market Road 1332, Jourdanton, TX 78026
TRACT 9 Farm To Market Road 1332, Jourdanton, TX 78026$135,000
TRACT 8 Farm To Market Road 1332, Jourdanton, TX 78026
TRACT 8 Farm To Market Road 1332, Jourdanton, TX 78026$89,000
000 Christine Rd, Jourdanton, TX
000 Christine Rd, Jourdanton, TX$900,000
00 Texas Highway 16, Jourdanton, TX
00 Texas Highway 16, Jourdanton, TX$92,000
1309 Hickory St, Jourdanton, TX 78026
Donna Blue Dowdy Real Estate, LLC
$350,000
1801 Texas 97, Jourdanton, TX 78026
1801 Texas 97, Jourdanton, TX 78026Showing Results 161 - 166, Page 5 of 5