$185,000 Sold Feb 02, 2026
2550 Pacific Coast Hwy Unit 42, Torrance, CA 90505
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,200 Sq Ft
- Built 1977
Last Sold Summary
- 23% Below List Price
- $154/SF
- 134 Days On Market
Last Listing Agent Yolanda Romersa West Shores Realty, Inc.
2550 Pacific Coast Hwy Unit 42, Torrance, CA 90505