$840,000
44-140 Mui Place Unit 2705, Kaneohe, HI 96744
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,287 Sq Ft
- Built 1973
Last Sold Summary
- 4% Above List Price
- $653/SF
- 18 Days On Market
Last Listing Agent Lynn Wells Homequest LLC
44-140 Mui Place Unit 2705, Kaneohe, HI 96744
$840,000
44-140 Mui Place Unit 2705, Kaneohe, HI 96744
Last Sold Summary
Last Listing Agent Lynn Wells Homequest LLC
44-140 Mui Place Unit 2705, Kaneohe, HI 96744
$3,300,000
46-428 Holokaa St, Kaneohe, HI 96744
Last Sold Summary
Current Estimated Value $3,290,129
Last Listing Agent Ruthie Kaminskas Compass
46-428 Holokaa St, Kaneohe, HI 96744
$1,450,000
44-723 Alakai St, Kaneohe, HI 96744
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,427,970
Last Listing Agent Liane Freitas Hawaii Modern Realty
44-723 Alakai St, Kaneohe, HI 96744
$1,186,000
45-020 Malulani St, Kaneohe, HI 96744
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,121,111
Last Listing Agent Melvin Leon Guerrero Compass
45-020 Malulani St, Kaneohe, HI 96744
$440,000
46-232 Kahuhipa St Unit B208, Kaneohe, HI 96744
Last Sold Summary
Current Estimated Value $436,286
Last Listing Agent Lonnie Bonds Hokua Hawaii Realty, LLC
46-232 Kahuhipa St Unit B208, Kaneohe, HI 96744
$1,525,000
45-256 Halemuku Place, Kaneohe, HI 96744
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,545,848
Last Listing Agent Sun Park Coldwell Banker Realty
45-256 Halemuku Place, Kaneohe, HI 96744
$639,000
44-098 Ikeanani Dr Unit 711, Kaneohe, HI 96744
Last Sold Summary
Last Listing Agent Bonnie Walker Talk Realty LLC
44-098 Ikeanani Dr Unit 711, Kaneohe, HI 96744
$1,540,000
47-722 Ahuimanu Loop Unit J, Kaneohe, HI 96744
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,506,831