$1,348,940
- Land
- 234.2 Acres
- $5,760 per Acre
00000 S Burmac Rd, Burrton, KS 67020
00000 S Burmac Rd, Burrton, KS 67020$1,348,940
00000 S Burmac Rd, Burrton, KS 67020
00000 S Burmac Rd, Burrton, KS 67020$481,650
00000, Oakley, KS 67748
00000, Oakley, KS 67748$172,500
0000 231st St W, Goddard, KS 67052
0000 231st St W, Goddard, KS 67052$98,250
22467 1st St, Haviland, KS 67059
22467 1st St, Haviland, KS 67059$393,000
0000 Quinton Trail, Hunter, KS 67452
0000 Quinton Trail, Hunter, KS 67452$799,000
Brownell Unit 1, Brownell, KS 67521
Brownell Unit 1, Brownell, KS 67521$555,000
1529 Limestone, Hillsboro, KS 67063
Cody Ross Outdoor Advantage Real Estate
$3,363,200
5th Ave Rural, Mullinville, KS 67109
5th Ave Rural, Mullinville, KS 67109$1,189,000
2375 Camp Rd, Miltonvale, KS 67466
2375 Camp Rd, Miltonvale, KS 67466$720,000
0000 Planter Rd, Waverly, KS 66871
0000 Planter Rd, Waverly, KS 66871$199,000
645 N 900 Rd, Lawrence, KS 66047
645 N 900 Rd, Lawrence, KS 66047$1,036,000
W 221st St, Osage City, KS 66523
W 221st St, Osage City, KS 66523$429,000
00000 190th Ave, Wakeeney, KS 67672
00000 190th Ave, Wakeeney, KS 67672$380,000
41 SE 50th Ave, Stafford, KS 67578
41 SE 50th Ave, Stafford, KS 67578$1,100,000
7804 SE Gerlane Rd, Hazelton, KS 67061
Ky Pfleider Great Plains Land Company, LLC
$735,000
00000 NE 30th Ave, Ellinwood, KS 67526
00000 NE 30th Ave, Ellinwood, KS 67526$10,500,000
2105 Road 30, Bird City Township, KS 67731
Cooper O'Connor Hayden Outdoors Real Estate
$980,000
0 W 255th St Unit 14051255, Paola, KS 66071