$58,900
31390 Baker St, Kasota, MN 56003
- Land
- 1.09 Acres
- $54,037 per Acre
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- 567 Days On Market
Current Estimated Value $59,956
Last Listing Agent Jerry Lynch BH Realty Group
31390 Baker St, Kasota, MN 56003$58,900
31390 Baker St, Kasota, MN 56003
Last Sold Summary
Current Estimated Value $59,956
Last Listing Agent Jerry Lynch BH Realty Group
31390 Baker St, Kasota, MN 56003$694,500
3796 3796 Sioux Ln Unit Lake Washington, Madison Lake, MN 56063
Last Sold Summary
Current Estimated Value $709,173
Last Listing Agent Staci Murphy AMERICAN WAY REALTY
3796 3796 Sioux Ln Unit Lake Washington, Madison Lake, MN 56063$530,000
35102 Primrose Ln, Kasota, MN 56050
Last Sold Summary
Current Estimated Value $543,250
Last Listing Agent Dick Norland MIDWEST REALTY
35102 Primrose Ln, Kasota, MN 56050$648,870
58605 243rd St, Kasota, MN 56050
Last Sold Summary
Current Estimated Value $644,075
Last Listing Agent Mary Murphy-Stier Keller Williams Preferred Rlty
58605 243rd St, Kasota, MN 56050$420,000
1204 William St Unit Lake Washington, Kasota, MN 56050
Last Sold Summary
Current Estimated Value $413,255
Last Listing Agent Richard Draheim WEICHERT REALTORS, COMMUNITY GROUP
1204 William St Unit Lake Washington, Kasota, MN 56050$300,000
7006 Laura Ln, Saint Peter, MN 56082
Last Sold Summary
Last Listing Agent Bruce Tanhoff True Real Estate
7006 Laura Ln, Saint Peter, MN 56082$253,000
320 320 N Rice St, Kasota, MN 56050
Last Sold Summary
Current Estimated Value $878,124
Last Listing Agent Darlene Culleny Frericks AMERICAN WAY REALTY
320 320 N Rice St, Kasota, MN 56050$359,900
440 Webster St S, Kasota, MN 56050
Last Sold Summary