$725,000
- Land
- 1.08 Acres
- $673,166 per Acre
0 Westheimer Pkwy, Katy, TX 77450
0 Westheimer Pkwy, Katy, TX 77450$725,000
0 Westheimer Pkwy, Katy, TX 77450
0 Westheimer Pkwy, Katy, TX 77450$1,175,000
4702 Oasis Point, Katy, TX 77493
Gary Steuernagel Keller Williams Realty Southwest
$199,990
0 Off Longenbaugh Rd Unit 10332204, Katy, TX 77493
0 Off Longenbaugh Rd Unit 10332204, Katy, TX 77493$872,000
0000 Westheimer Pkwy, Katy, TX 77450
0000 Westheimer Pkwy, Katy, TX 77450$6,995,000
1834 1463 Rd, Katy, TX 77494
James Schneider All City Real Estate Ltd. Co
$1,150,000
9127 1/2 Katy Hockley Rd, Katy, TX 77493
Kevin Hansel Better Homes and Gardens Real Estate Gary Greene - Katy
$679,000
1402 East Ave, Katy, TX 77493
Mike Weaster Graham&Company Realty Group
$1,500,000
25730 Beckendorff Rd, Katy, TX 77493
Rick Henderson RE/MAX Grand
$369,000
TBD Eula Morgan Rd, Katy, TX 77493
TBD Eula Morgan Rd, Katy, TX 77493$3,900,000
0 Farm To Market Road 529, Katy, TX 77493
0 Farm To Market Road 529, Katy, TX 77493$679,000
3115 Eula Morgan Rd, Katy, TX 77493
Kathy Mills Better Homes and Gardens Real Estate Gary Greene - Katy
$10,500,000
26539 Beckendorff Rd, Katy, TX 77493
Cesar Zambrano Prime Texas Properties
$1,650,000
26831 Stockdick School Rd, Katy, TX 77493
Kristy Stone C.R.Realty
$10,245,000
4800 Katy Hockley Rd, Katy, TX 77493
Chris Wittneben Realty World Homes & Estates
$4,999,999
3577 Katy Hockley Rd, Katy, TX 77493
$5,490,000
4522 Katy Hockley Rd, Katy, TX 77493