$92,000
3324 W 19th Ave Unit 4, Kennewick, WA 99338
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,512 Sq Ft
- Built 1973
Last Sold Summary
- 32% Below List Price
- $61/SF
- 114 Days On Market
Last Listing Agent Lydia Messenger Windermere Group One/Tri-Cities
3324 W 19th Ave Unit 4, Kennewick, WA 99338