$295,000
- Land
- 7.15 Acres
- $41,259 per Acre
15 Adam Wagner Ln, Mahopac, NY 10541
15 Adam Wagner Ln, Mahopac, NY 10541$295,000
15 Adam Wagner Ln, Mahopac, NY 10541
15 Adam Wagner Ln, Mahopac, NY 10541$737,000
3004 Eastview Ln, Carmel Hamlet, NY 10512
$1,149,000
24 Muscoot Rd E, Mahopac, NY 10541
Donna O'Connell Houlihan Lawrence Inc.
$1,195,000
342 Lake Shore Rd, Putnam Valley, NY 10579
Christine Rowley RE/MAX Classic Realty
$1,295,000
85 Orchard Hill Rd, Carmel, NY 10512
Anthony DeBellis Douglas Elliman Real Estate
$849,000
2042 Summit Loop, Carmel, NY 10512
$525,000
870 S Lake Blvd, Mahopac, NY 10541
870 S Lake Blvd, Mahopac, NY 10541$579,000
93 Fairmont Rd, Mahopac, NY 10541
Cindy Aqeel William Raveis-New York LLC
$954,000
2052 Summit Loop Unit 62, Carmel Hamlet, NY 10512
Thomas Jacovino Toll Brothers Real Estate Inc.
$335,000
270 Buckshollow Rd, Mahopac, NY 10541
Ernie Acampora River Realty Services, Inc.
$650,000
123 Archer Rd, Mahopac, NY 10541
Ledisia Ujka Crown Royal Realty LLC
$899,000
2075 Summit Loop, Carmel Hamlet, NY 10512
$105,000
Lot 10 Shamrock Dr, Putnam Valley, NY 10579
Lot 10 Shamrock Dr, Putnam Valley, NY 10579$995,000
204 Cherry Hill Rd, Carmel, NY 10512
Christine Ricci Keller Williams NY Realty
$550,000
18 Church St, Carmel, NY 10512
Robert Bradley Holly Real Estate
$575,000
19 Park Hill Terrace, Mahopac, NY 10541
Jessica Figueroa Noel Antonio Properties LLC
$579,000
41 Harkin Rd, Carmel, NY 10512
Christine Picone Briante Realty Group, LLC
$315,000
9 Glenna Dr, Carmel, NY 10512
Crystal Jones Voro LLC