$629,200
- Land
- 47.25 Acres
- $13,316 per Acre
0 Kentucky Highway 208, Campbellsvlle, KY 42718
0 Kentucky Highway 208, Campbellsvlle, KY 42718$629,200
0 Kentucky Highway 208, Campbellsvlle, KY 42718
0 Kentucky Highway 208, Campbellsvlle, KY 42718$45,000
34/35 the Bend of the Cumberland, Tompkinsville, KY 42167
34/35 the Bend of the Cumberland, Tompkinsville, KY 42167$205,000
57 Muse Solomon Rd, Burkesville, KY 42717
Sherri Butler
McIver Realty Group
(270) 632-8283
$549,900
5441 Smiths Grove Scottsville Rd, Smiths Grove, KY 42171
Steve Cline
Berkshire Hathaway HomeServices
(270) 513-4003
$279,900
197 Scenic Hill Dr, Lebanon, KY 40033
Charles Lancaster
The Lancaster Agency Inc
(270) 697-9418
$2,490,000
5188 U S 127, Junction City, KY 40440
Andrea Richards
RE/MAX Elite Realty
(859) 535-8329
$269,000
342 Golf Cart Dr, Mayfield, KY 42066
Chris Fulton
Chris Fulton Real Estate
(270) 951-3539
$2,000,000
5188 U S 127, Junction City, KY 40440
Andrea Richards
RE/MAX Elite Realty
(859) 305-3977
$1,175,000
272 Eagle Point Dr, Austin, KY 42123
Steve Cline
Berkshire Hathaway HomeServices
(270) 638-1564
$405,000
209 Maple Ct, La Grange, KY 40031
Paula Harper
Lopp Real Estate
(502) 362-4313
$342,000
85 Mary Ann Dr, Gray, KY 40734
Jennifer Skidmore
Highland Heritage Realty
(606) 268-2700
$624,900
51 Conns Ln, Lancaster, KY 40444
Benjamin Lawwill
Keller Williams Legacy Group
(859) 295-5278
$530,000
437 Victor Darnell Rd, Benton, KY 42025
Misty Freeman
RE/MAX Realty Group
(270) 545-4867
$374,900
275 Windy Ln, Lebanon, KY 40033
Charles Lancaster