$669,994
2999 Patricia Ann Way, Delaware, OH 43015
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 3,129 Sq Ft
- Built 2025
Move in Ready Sold Summary
- $214/SF
- 30 Days On Market
Current Estimated Value $667,552
M/I Homes Berlin Farm - Signature Collection
2999 Patricia Ann Way, Delaware, OH 43015