$200,000
Lot 4.25 Acres Galway Dr, Kilmarnock, VA 22482
- Land
- 4.25 Acres
- $47,059 per Acre
Last Sold Summary
- 33% Below List Price
- 313 Days On Market
Last Listing Agent Andrea Holt IsaBell K. Horsley Real Estate
Lot 4.25 Acres Galway Dr, Kilmarnock, VA 22482