$571,000
6249 Hawser Dr, King George, VA 22485
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 3,985 Sq Ft
- Built 2012
Last Sold Summary
- $143/SF
- 93 Days On Market
Current Estimated Value $568,708
Last Listing Agent Jeni Leinberger Pearson Smith Realty, LLC
6249 Hawser Dr, King George, VA 22485