$595,000
- Land
- 16.96 Acres
- $35,083 per Acre
458 Lucas Ave, Kingston, NY 12401
458 Lucas Ave, Kingston, NY 12401$595,000
458 Lucas Ave, Kingston, NY 12401
458 Lucas Ave, Kingston, NY 12401$299,000
102 2nd Ave, Kingston, NY 12401
Mary Ann Schultz Win Morrison Realty - S
$399,999 Coming Soon
25 S Prospect St, Kingston, NY 12401
Vincent Reda Keller Williams Realty
$845,000
813 Flatbush Rd, Kingston, NY 12401
Jeanne Boice Howard Hanna Rand Realty
$899,900
45 Tall Oaks Dr, Kingston, NY 12401
Amy Hawks Berardi Realty
$294,200
47 Kukuk Ln, Kingston, NY 12401
Christian Agustin Cedar Properties
$849,999
47 Meyers Rd, Kingston, NY 12401
Terrence Tuey Dugo Realty
$184,900
100 Zena Rd, Woodstock, NY 12498
100 Zena Rd, Woodstock, NY 12498$224,999
1810 Sawkill Park Rd, Kingston, NY 12401
Vincent Reda Keller Williams Realty
$370,000
57 Downs St, Kingston, NY 12401
Meghan Betterton Howard Hanna Rand Realty
$325,000
59 Gill St, Kingston, NY 12401
Cindy Van Steenburg Win Morrison Realty
$659,000
102 Emerson St, Kingston, NY 12401
Mary Orapello Howard Hanna Rand Realty
$334,900
40 Jarrold St, Kingston, NY 12401
Philip Kelly Howard Hanna Rand Realty
$2,500,000
76 Prince St, Kingston, NY 12401
Sarah Finch The Kinderhook Group, Inc.
$69,900
577 Abeel St, Kingston, NY 12401
577 Abeel St, Kingston, NY 12401$449,900
94 Tammany St, Kingston, NY 12401
Philip Kelly Howard Hanna Rand Realty
$210,000
931 Orlando St, Kingston, NY 12401
Jeffery Dolfinger Century 21 Hudson Valley Rlty.
$99,000
73-83 Hunter St, Kingston, NY 12401
73-83 Hunter St, Kingston, NY 12401$1,865,000