Homes for Sale in 77625
-
-
$224,980
- 5 Beds
- 2 Baths
- 3,420 Sq Ft
255 Frank St Unit A-B, Kountze, TX 77625
255 Frank St Unit A-B, Kountze, TX 77625Veronica Pena Walzel Properties - Corporate Office
-
$244,900
$4K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,763 Sq Ft
215 W Wildwood Dr, Kountze, TX 77625
215 W Wildwood Dr, Kountze, TX 77625Mark Peno Martindale Real Estate Investments
-
$244,900
$4K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,766 Sq Ft
215 Wildwood Dr, Village Mills, TX 77663
215 Wildwood Dr, Village Mills, TX 77663Mark Peno Martindale Real Estate Invest
-
$280,000
- Land
- 30.23 Acres
- $9,262 per Acre
36780 Old Sour Lake Rd, Sour Lake, TX 77659
36780 Old Sour Lake Rd, Sour Lake, TX 77659 -
$295,000
- Land
- 31.1 Acres
- $9,486 per Acre
37020 Old Sour Lake Rd, Sour Lake, TX 77659
37020 Old Sour Lake Rd, Sour Lake, TX 77659 -
$85,000
- Land
- 2.9 Acres
- $29,310 per Acre
10315 Rock Creek Ridge Dr, Kountze, TX 77625
10315 Rock Creek Ridge Dr, Kountze, TX 77625 -
$369,000
$31K PRICE DROP- Land
- 50 Acres
- $7,380 per Acre
0 George Sanner Rd Unit 24437682, Village Mills, TX 77663
0 George Sanner Rd Unit 24437682, Village Mills, TX 77663 -
$150,000
$25K PRICE DROP- Land
- 14.83 Acres
- $10,115 per Acre
00000 Langham Rd, Kountze, TX 77625
00000 Langham Rd, Kountze, TX 77625 -
$495,000
$65K PRICE DROP- Land
- 67.85 Acres
- $7,296 per Acre
TBD Copeland Rd, Winnie, TX 77663
TBD Copeland Rd, Winnie, TX 77663 -
$698,000
$52K PRICE DROP- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 3,102 Sq Ft
10710 Fm 421 Rd, Kountze, TX 77625
10710 Fm 421 Rd, Kountze, TX 77625Darla Eason Coldwell Banker Lumberton
-
$1,084,455
- Land
- 80.33 Acres
- $13,500 per Acre
000 N 69 287, Kountze, TX 77625
000 N 69 287, Kountze, TX 77625 -
$897,885
$187K PRICE DROP- Land
- 66.51 Acres
- $13,500 per Acre
OOO Horseshoe Rd Unit HWY 69 / 287, Kountze, TX 77625
OOO Horseshoe Rd Unit HWY 69 / 287, Kountze, TX 77625 -
$3,856,214
- Land
- 654.15 Acres
- $5,895 per Acre
0 Texas 326, Kountze, TX 77625
0 Texas 326, Kountze, TX 77625 -
$599,000
- Land
- 106 Acres
- $5,651 per Acre
19853 Ghost Road Scenic Dr, Kountze, TX 77625
19853 Ghost Road Scenic Dr, Kountze, TX 77625 -
$169,995
$15K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,759 Sq Ft
101 Wildwood Dr, Village Mills, TX 77663
101 Wildwood Dr, Village Mills, TX 77663TAYLER ROBICHAUX JLA Realty
-
$429,400
$21K PRICE DROP- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 3,737 Sq Ft
1000 Forsythia, Village Mills, TX 77663
1000 Forsythia, Village Mills, TX 77663AMBER LANDRY Landry Realty
-
$2,500
$8K PRICE DROP- Land
- 9,583 Sq Ft
- $11,364 per Acre
LOT 2 Buckeye, Village Mills, TX 77663
LOT 2 Buckeye, Village Mills, TX 77663 -
$459,500
$40K PRICE DROP- Land
- 40 Acres
- $11,488 per Acre
6455 Sapp Graveyard Rd, Kountze, TX 77625
6455 Sapp Graveyard Rd, Kountze, TX 77625 -
$737,500
- Land
- 250 Acres
- $2,950 per Acre
A-449 None, Saratoga, TX 77585
A-449 None, Saratoga, TX 77585 -
$344,760
- Land
- 53.04 Acres
- $6,500 per Acre
000 Hwy 69 Unit TRACT 2, Kountze, TX 77625
000 Hwy 69 Unit TRACT 2, Kountze, TX 77625 -
$445,445
- Land
- 68.53 Acres
- $6,500 per Acre
000 Hwy 69 Unit TRACT 4, Kountze, TX 77625
000 Hwy 69 Unit TRACT 4, Kountze, TX 77625 -
$546,455
- Land
- 84.07 Acres
- $6,500 per Acre
000 Hwy 69 Unit TRACT 5, Kountze, TX 77625
000 Hwy 69 Unit TRACT 5, Kountze, TX 77625 -
$396,110
- Land
- 60.94 Acres
- $6,500 per Acre
000 Hwy 69 Unit TRACT 3, Kountze, TX 77625
000 Hwy 69 Unit TRACT 3, Kountze, TX 77625 -
$12,995
- Land
- 11,325 Sq Ft
- $49,981 per Acre
Holly Dr, Wildwood, TX 77663
Holly Dr, Wildwood, TX 77663 -
$270,000
$10K PRICE DROP- Land
- 18.67 Acres
- $14,462 per Acre
3625 and 3575 Farm To Market 420, Kountze, TX 77625
3625 and 3575 Farm To Market 420, Kountze, TX 77625 -
$1,499,999
$900K PRICE DROP- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,333 Sq Ft
14912 U S 287, Kountze, TX 77625
14912 U S 287, Kountze, TX 77625Veronica Bourque JLA Realty
-
$45,000
$5K PRICE DROP- Land
- 1.1 Acres
- $40,909 per Acre
12280 Pelt Rd, Kountze, TX 77625
12280 Pelt Rd, Kountze, TX 77625 -
$526,838
$49K PRICE DROP- Land
- 112.5 Acres
- $4,683 per Acre
0 Old Honey Island Rd, Kountze, TX 77625
0 Old Honey Island Rd, Kountze, TX 77625 -
-
$225,000
- Land
- 11.9 Acres
- $18,908 per Acre
0000 Hwy 69, Kountze, TX 77625
0000 Hwy 69, Kountze, TX 77625 -
-
$1,412,125
- Land
- 395 Acres
- $3,575 per Acre
0 N Highway 69, Kountze, TX 77625
0 N Highway 69, Kountze, TX 77625 -
$60,528
- Land
- 8.65 Acres
- $6,997 per Acre
0 Joe Allen Rd Unit 22715396, Honey Island, TX 77625
0 Joe Allen Rd Unit 22715396, Honey Island, TX 77625 -
-
-
$846,000
- Land
- 282 Acres
- $3,000 per Acre
1 Farm To Market Road 770, Saratoga, TX 77585
1 Farm To Market Road 770, Saratoga, TX 77585 -
$1,412,125
- Land
- 395 Acres
- $3,575 per Acre
0 State Highway 69, Kountze, TX 77625
0 State Highway 69, Kountze, TX 77625 -
$576,000
- Land
- 128 Acres
- $4,500 per Acre
0 Old Honey Island Rd Unit 37139505, Kountze, TX 77625
0 Old Honey Island Rd Unit 37139505, Kountze, TX 77625 -
$249,000
$10K PRICE DROP- Land
- 11 Acres
- $22,636 per Acre
5670 Fm 770, Kountze, TX 77625
5670 Fm 770, Kountze, TX 77625
Showing Results 81 - 120, Page 3 of 4
77625 Types of Homes for Sale
77625 Real Estate Listings