$1,245,000
309 Avenue of Oaks, Anderson, SC 29621
- 5 Beds
- 7 Baths
- 8,987 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- 14% Below List Price
- $139/SF
- 189 Days On Market
Current Estimated Value $1,250,307
Last Listing Agent Suzette Christopher RE/MAX Executive
309 Avenue of Oaks, Anderson, SC 29621