$250,000
- Land
- 2 Acres
- $125,000 per Acre
423 Furman Ln, Ladson, SC 29456
423 Furman Ln, Ladson, SC 29456$250,000
423 Furman Ln, Ladson, SC 29456
423 Furman Ln, Ladson, SC 29456$258,500
9512 Raven Dr, Ladson, SC 29456
Tiffany Pressley EXP Realty LLC
$210,000
3308 Miller Dr Unit Track B, Ladson, SC 29456
3308 Miller Dr Unit Track B, Ladson, SC 29456$410,290
7048 Windham Way, Ladson, SC 29456
$394,990
7060 Windham Way, Ladson, SC 29456
$570,000
201 Ibis Dr, Ladson, SC 29456
Jason Newhauser Coldwell Banker Realty
$302,990
8031 Caswell Ct, Ladson, SC 29456
$399,999
9714 Tackle St, Ladson, SC 29456
Lisa Beard Maven Realty
$325,000
100 Kent Cir, Ladson, SC 29456
Dixie O'Toole - Elevate Team Carolina One Real Estate
$185,000
203 Ibis Dr, Ladson, SC 29456
203 Ibis Dr, Ladson, SC 29456$1,050,000
9875 Jamison Rd, Summerville, SC 29485
Tyler Fisher Debbie Fisher Hometown Realty, LLC
$302,990
8017 Caswell Ct, Ladson, SC 29456
$282,500
4466 Mixedwood Dr, Ladson, SC 29456
Andy Green Century 21 Properties Plus
$334,500
151 Gailmoor Dr, Ladson, SC 29456
Susan Stanley Brand Name Real Estate
$785,000
3257 Pinewood Dr, Ladson, SC 29456
Tara White AgentOwned Realty Co. Premier Group, Inc.
$374,998
3241 Clairmont Dr, Ladson, SC 29456
Mathew Salego EXP Realty LLC
$293,990
8027 Caswell Ct, Ladson, SC 29456
$172,950
98 Tranquil Ln, Ladson, SC 29456
98 Tranquil Ln, Ladson, SC 29456$250,000
0 Limehouse Ln Unit Lots 2-5, Ladson, SC 29456
0 Limehouse Ln Unit Lots 2-5, Ladson, SC 29456$374,900
3337 Pinewood Dr, Ladson, SC 29456
Diane Villanueva Carolina One Real Estate