$54,900
- Land
- 1.51 Acres
- $36,358 per Acre
0 Deerfield Way Unit 5, Lafollette, TN 37766
0 Deerfield Way Unit 5, Lafollette, TN 37766$54,900
0 Deerfield Way Unit 5, Lafollette, TN 37766
0 Deerfield Way Unit 5, Lafollette, TN 37766$350,000
0 Deer Run Point Unit 4B, Lafollette, TN 37766
0 Deer Run Point Unit 4B, Lafollette, TN 37766$669,000
168 Little Buck Ln, La Follette, TN 37766
Scott Fields Fields Real Estate Co., INC.
$49,990
Lot 190 Hickory Way, Lafollette, TN 37766
Lot 190 Hickory Way, Lafollette, TN 37766$427,000
179 N Deer Village Ln Unit 56-B, Lafollette, TN 37766
Kim Cargill Wax Real Broker
$34,749
Lot 2 Little Fawn Ln, Lafollette, TN 37766
Lot 2 Little Fawn Ln, Lafollette, TN 37766$89,000
0 Lot 29 Sam & Maria Way Unit 1332327, Lafollette, TN 37766
0 Lot 29 Sam & Maria Way Unit 1332327, Lafollette, TN 37766$5,695,000
135 Crown Jewel Ln, Lafollette, TN 37766
Bo Caldwell Realty Executives Associates
$425,000
0 Deerwood Ln Unit 1336036, Lafollette, TN 37766
0 Deerwood Ln Unit 1336036, Lafollette, TN 37766$79,000
0 Sam & Maria Lot 28 Way Unit 1332326, Lafollette, TN 37766
0 Sam & Maria Lot 28 Way Unit 1332326, Lafollette, TN 37766$129,900
234 Suncrest Cove, Lafollette, TN 37766
234 Suncrest Cove, Lafollette, TN 37766$445,900
195 N Deer Village Ln Unit B, Morley, TN 37766
Zoe Ferrell Wallace
$75,000
0 Lot 26 Sam & Maria Way Unit 1334093, Lafollette, TN 37766
0 Lot 26 Sam & Maria Way Unit 1334093, Lafollette, TN 37766$699,900
1189 Deerfield Way, La Follette, TN 37766
Josh Hood Gables & Gates, REALTORS
$34,650