$3,823,624
- Land
- 6.01 Acres
- $636,210 per Acre
Na Central Ave SW, Albuquerque, NM 87121
Na Central Ave SW, Albuquerque, NM 87121$3,823,624
Na Central Ave SW, Albuquerque, NM 87121
Na Central Ave SW, Albuquerque, NM 87121$295,000
36 San Domingo Rd, Laguna, NM 87026
K2 Realty Group EXP Realty, LLC
$27,000
0 Sioux and Taos Rd Rd, Laguna, NM 87026
0 Sioux and Taos Rd Rd, Laguna, NM 87026$15,000
11 San Domingo Rd, Los Lunas, NM 87026
11 San Domingo Rd, Los Lunas, NM 87026$215,000
67 Highland Blvd, Laguna, NM 87026
Christopher Cruz Keller Williams Realty
$8,500
VL Highland Meadows Lot 40e 1 2 U Unit 2, Laguna, NM 87026
VL Highland Meadows Lot 40e 1 2 U Unit 2, Laguna, NM 87026$255,000
52 Gusto Rd, Laguna, NM 87026
Liliana Marquez Weichert, Realtors Image