$625,000 Sold Apr 21, 2026
476 Calle Cadiz Unit A, Laguna Woods, CA 92637
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,040 Sq Ft
- Built 1968
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $601/SF
- 214 Days On Market
Last Listing Agent Victoria Royalty Coldwell Banker Realty
476 Calle Cadiz Unit A, Laguna Woods, CA 92637