$540,000 Sold Feb 18, 2026
430 Avenida Sevilla Unit B, Laguna Woods, CA 92637
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,050 Sq Ft
- Built 1965
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $514/SF
- 40 Days On Market
Last Listing Agent Lisa Mills Rainbow Realty
430 Avenida Sevilla Unit B, Laguna Woods, CA 92637