$329,500 Sold Jun 05, 2025
222 Cattail Way, Lake Alfred, FL 33850
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,715 Sq Ft
- Built 2019
Last Sold Summary
- $192/SF
- 11 Days On Market
Current Estimated Value $326,102
Last Listing Agent Karol Alvarenga EXIT REALTY 4CORNERS
222 Cattail Way, Lake Alfred, FL 33850