$295,000 Sold Mar 03, 2026
643 Pennywort St, Lake Alfred, FL 33850
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,607 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $184/SF
- 183 Days On Market
Current Estimated Value $309,582
Meritage Homes Springs at Lake Alfred - Classic Series
643 Pennywort St, Lake Alfred, FL 33850