$350,000
- Land
- 1.7 Acres
- $205,882 per Acre
0 Sr-247 Real Terr (1) Unit 23278, Lake City, FL 32025
0 Sr-247 Real Terr (1) Unit 23278, Lake City, FL 32025$350,000
0 Sr-247 Real Terr (1) Unit 23278, Lake City, FL 32025
0 Sr-247 Real Terr (1) Unit 23278, Lake City, FL 32025$289,900
2418 NE Omar Terrace, Lake City, FL 32055
2418 NE Omar Terrace, Lake City, FL 32055$489,000
1023 NW Savannah Cir, Lake City, FL 32055
Tom Cushman REMAX PROFESSIONALS, INC.
$289,999
2203 NW Turner Ave, Lake City, FL 32055
Sarah Burciaga DANIEL CRAPPS AGENCY, INC
$895,000
0 Unit 127409, Lake City, FL 32055
0 Unit 127409, Lake City, FL 32055$47,500
141 SW Granite Ct, Lake City, FL 32024
141 SW Granite Ct, Lake City, FL 32024$24,000
106 NW Fat Cat Ct, Lake City, FL 32055
106 NW Fat Cat Ct, Lake City, FL 32055$979,500
000 SE County Road 245a, Lake City, FL 32025
000 SE County Road 245a, Lake City, FL 32025$549,900
125 SE Butler Glen, Lake City, FL 32025
Missy Zecher RE/MAX Professionals
$277,000
585 SE Rosewood Cir, Lake City, FL 32025
Sandy Kishton Re/MAX Blue Coast
$1,500,000
3144 Us-441 S, Lake City, FL 32055
3144 Us-441 S, Lake City, FL 32055$265,000
263 SW Dante Terrace, Lake City, FL 32024
KHRISTIEN NELSON HERRON REAL ESTATE LLC
$1,650,000
233 NW Bell St, Lake City, FL 32055
233 NW Bell St, Lake City, FL 32055$274,900
2454 SW Little Rd, Lake City, FL 32024
McCoy Anderson COLDWELL BANKER M.M. PARRISH REALTORS
$274,000
140 SW Nathan Ct, Lake City, FL 32024
Michael Myles THE DARBY-ROGERS CO.
$42,900
121 NW Mossy Oak Way, Lake City, FL 32055