$50,000
- Land
- 9.04 Acres
- $5,531 per Acre
130 Highway 10 NW, Idlewild, MI 49642
130 Highway 10 NW, Idlewild, MI 49642$50,000
130 Highway 10 NW, Idlewild, MI 49642
130 Highway 10 NW, Idlewild, MI 49642$8,000
VL W Erie St, Webber Township, MI 49304
VL W Erie St, Webber Township, MI 49304$299,000
10138 S Lakeside Ridge Rd, Baldwin, MI 49304
Jeff VanHuis HomeRealty Holland
$8,000
V/L New Bern Blvd, Baldwin, MI 49304
V/L New Bern Blvd, Baldwin, MI 49304$105,000
3911 E 3 Mile Rd, Luther, MI 49656
3911 E 3 Mile Rd, Luther, MI 49656$329,000
10976 E 3 Mile Rd, Luther, MI 49656
Pam Sibary Coldwell Banker Schmidt-Cadillac
$40,000
399 W Baldwin Rd, Baldwin, MI 49304
Nancy Randall Big River Properties
$389,900
5620 N Utter Dr, Irons, MI 49644
Nancy Randall Big River Properties
$143,500
5423 N Karley Ct, Luther, MI 49656
Christian Radden North West Realty, LLC
$8,000
2693 W Mayfair St, Webber Township, MI 49304
2693 W Mayfair St, Webber Township, MI 49304$159,000
2186 88th St, Bitely, MI 49309
2186 88th St, Bitely, MI 49309$56,690
Parcel J Tatanka Trail, Baldwin, MI 49304
Parcel J Tatanka Trail, Baldwin, MI 49304$80,000
8895 E Grandview Trail, Pinora Township, MI 49677
8895 E Grandview Trail, Pinora Township, MI 49677Showing Results 201 - 214, Page 6 of 6