$325,000
- Land
- 4.05 Acres
- $80,247 per Acre
33065 E Bay Ln, Polson, MT 59860
33065 E Bay Ln, Polson, MT 59860$325,000
33065 E Bay Ln, Polson, MT 59860
33065 E Bay Ln, Polson, MT 59860$239,000
NHN U S 93, Rollins, MT 59931
NHN U S 93, Rollins, MT 59931$114,000
nhn-TR B Buffalo Bridge Rd, Polson, MT 59860
nhn-TR B Buffalo Bridge Rd, Polson, MT 59860$249,999
1040 Round Butte Rd W Unit 34, Ronan, MT 59864
Janet Frederick PureWest Real Estate - Polson
$229,000
0 Yellowbell Ln Unit Lot 2, Dayton, MT 59914
0 Yellowbell Ln Unit Lot 2, Dayton, MT 59914$125,000
209 Shawnee Ln, Polson, MT 59860
209 Shawnee Ln, Polson, MT 59860$899,000
45141 Chief Cliff Ln, Dayton, MT 59914
45141 Chief Cliff Ln, Dayton, MT 59914$250,000
200 Irvine Flats Rd Unit 149, Polson, MT 59860
200 Irvine Flats Rd Unit 149, Polson, MT 59860$1,199,000
34426 Ridge Rd, Polson, MT 59860
Benjamin Goble Soula Realty
$265,000
414 & 414 1/2 Buchanan St SW, Ronan, MT 59864
Jill Ursua Mission Valley Properties
$780,000
37315 Kerr Dam Rd, Polson, MT 59860
Chuck Olson Coldwell Banker Mountain Properties
$385,000
15 Snowy Owl Ln, Bigfork, MT 59911
15 Snowy Owl Ln, Bigfork, MT 59911$700,000
38712 Saint Marys Lake Rd, Saint Ignatius, MT 59865
Maggie Springer Ink Realty Group
$650,000
22251 Holy Cross Way, Proctor, MT 59929
Diana Filkins Real Broker, LLC
$739,000
14537 Big Rock Way, Bigfork, MT 59911
Paul Mainolfi Keller Williams Realty Northwest Montana
$160,000
Nhn Camas Rd, Polson, MT 59860
Nhn Camas Rd, Polson, MT 59860$9,500,000
32187 Beargrass Ln, Bigfork, MT 59911