$225,000
- Land
- 2.24 Acres
- $100,446 per Acre
4025 E Red Baron Dr Unit 405-25-757Z, Lake Montezuma, AZ 86335
4025 E Red Baron Dr Unit 405-25-757Z, Lake Montezuma, AZ 86335$225,000
4025 E Red Baron Dr Unit 405-25-757Z, Lake Montezuma, AZ 86335$22,000
4905 Dandy Dude Dr Unit 110, Lake Montezuma, AZ 86335
4905 Dandy Dude Dr Unit 110, Lake Montezuma, AZ 86335$21,786
4588 E Monument Way Unit 151, Rimrock, AZ 86335
4588 E Monument Way Unit 151, Rimrock, AZ 86335$15,000
4860 E Goss Rd Unit 683, Lake Montezuma, AZ 86335
4860 E Goss Rd Unit 683, Lake Montezuma, AZ 86335$45,000
0 E Millenium Way Lot B 2 08 Acres --, Rimrock, AZ 86335
0 E Millenium Way Lot B 2 08 Acres --, Rimrock, AZ 86335$45,000
0 E Millenium Way Lot A 2 08 Acres --, Rimrock, AZ 86335
0 E Millenium Way Lot A 2 08 Acres --, Rimrock, AZ 86335$52,999
6710 N Falcon View Dr Unit 152, Lake Montezuma, AZ 86335
6710 N Falcon View Dr Unit 152, Lake Montezuma, AZ 86335$649,000
4580 E Roundup Rd, Rimrock, AZ 86335
Jake Hefner Citiea
$810,000
4330 E Navajo Ln, Rimrock, AZ 86335
Jameson Anderson Mingus Mountain Real Estate
$50,000
4750 Crazy Horse Cir Unit 71, Lake Montezuma, AZ 86335
4750 Crazy Horse Cir Unit 71, Lake Montezuma, AZ 86335$39,900
4425 E Cliffside Trail Unit 101, Lake Montezuma, AZ 86335
4425 E Cliffside Trail Unit 101, Lake Montezuma, AZ 86335$25,000
4585 N Eagle Cir Unit 166&167, Rimrock, AZ 86335
4585 N Eagle Cir Unit 166&167, Rimrock, AZ 86335$60,000
3645 Warrior -- Unit 141 142, Rimrock, AZ 86335