$296,490 Sold Aug 05, 2025
3909 Diving Dove Ln, Bartow, FL 33860
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,672 Sq Ft
- Built 2025
Move in Ready Sold Summary
- $177/SF
- 21 Days On Market
D.R. Horton Wind Meadows South
3909 Diving Dove Ln, Bartow, FL 33860$296,490 Sold Aug 05, 2025
3909 Diving Dove Ln, Bartow, FL 33860
Move in Ready Sold Summary
D.R. Horton Wind Meadows South
3909 Diving Dove Ln, Bartow, FL 33860$620,000 Sold Jun 27, 2025
1205 Rolling Woods Ln, Lakeland, FL 33813
Last Sold Summary
Current Estimated Value $609,243
Last Listing Agent Jennifer Conner XCELLENCE
1205 Rolling Woods Ln, Lakeland, FL 33813$305,490 Sold Mar 04, 2026
2068 Albatross Nest Dr, Bartow, FL 33830
Move in Ready Sold Summary
Current Estimated Value $302,909
Lennar Wind Meadows South - The Estates
2068 Albatross Nest Dr, Bartow, FL 33830$295,000 Sold Aug 28, 2025
1961 Rocky Pointe Dr, Lakeland, FL 33813
Last Sold Summary
Current Estimated Value $298,418
Last Listing Agent Alicia Golotko KELLER WILLIAMS REALTY SMART
1961 Rocky Pointe Dr, Lakeland, FL 33813$250,000 Sold Feb 17, 2026
4183 Cobblestone Dr, Lakeland, FL 33813
Last Sold Summary
Current Estimated Value $256,986
Last Listing Agent Brian Stephens EXP REALTY LLC
4183 Cobblestone Dr, Lakeland, FL 33813$239,000 Sold Jan 16, 2026
2109 Sandy Hook, Lakeland, FL 33813
Last Sold Summary
Current Estimated Value $236,422
Last Listing Agent Linda Zedonek REMAX EXPERTS
2109 Sandy Hook, Lakeland, FL 33813$317,500 Sold Sep 26, 2025
1835 Jackson Oaks Dr, Bartow, FL 33830
Last Sold Summary
Current Estimated Value $314,262
Last Listing Agent Judy Morgan FREEDOM REALTY
1835 Jackson Oaks Dr, Bartow, FL 33830$279,900 Sold Jun 18, 2025